fbpx

Dijital dünyada harika bir kullanıcı deneyimi her zaman kazandırır.

Ux/ ui design unsurlarını göz önünde bulundurarak sizler için her şeyi, son kullanıcının yani müşterinizin gözünden bakarak tasarlıyor ve geliştiriyoruz. 

İster e-ticaret yapın isterseniz, markanızın hizmet ve ürünleri hakkında bilgi paylaşan bir web sitesine sahip olun, etkili şekilde satış yapmanızı sağlayacak, rekabet avantajı sağlayan ve müşteri memnuniyetini attıran unsurları güncel bir şekilde iyileştiremezseniz kurduğunuz sistemlerin hepsi boşuna harcanmış zaman ve para olacaktır. Yani sadece verimsizliğinizi arttırmış olacaksınızdır.

Dijital reklamlar günümüzde artık her marka için küçük ya da büyük bütçelerde olmakla beraber mecburiyet haline gelmiş durumda. Ancak verdiğiniz reklam uygun alt yapıya, kullanıcının istek ve arzularına hitap etmeyen bir içerikle destekleniyorsa yarar göremezsiniz.

Markanızı yönetmek müşterinizin neyi neden yaptığını anlamakla başlar. Bunu anlayabilmek içinde zaman ve gözleme ihtiyaç vardır. Yıllık bütçe planı yaparken bu bakış açısı ile sabit giderlerinizin içine mutlaka pazarlama maliyetlerinizi koymalısınız. Pazarlama maliyetlerinizin içinde ise hem dijital pazarlamaya hem  de geleneksel pazarlamaya yer vermelisiniz. Ama asıl önemli olan neyi ne zaman yapacağınızdır. Girişimcilerde en fazla karşılaştığımız hata bunu önceden öngörüp finansal planlarını buna göre yapmadıkları için pazarlamaya harcananın hemen geri dönüşünü görmek istemelerinden kaynaklanmaktadır.

Pazarlama bir süreç işidir. Süreci doğru yönetmek ise profesyonellerin işidir. Pazarlama stratejisi bence ile inşa edilemez. Her zaman veri esastır. Hedef kitlenizin tüketim alışkanlıklarına göre dijital görünürlüğünüzü sürekli iyileştirmeniz gerekir. Nasıl ki real şubelerimizde, ofis ya da dükkanlarımızda süren yaşamlarımız ve deneyimlerimizle vitrinlerimizde değişiklik oluyorsa, kullandığımız araçlarda değişiklik oluyorsa aynı şekilde web sitemizde, işimizle alakalı olan ve kullandığımız sosyal medya kanallarımızda ya da web sitemiz ile bağlantılı olması gereken alt yapılarda da güncellemeler ya da değişiklikler oluyor. Nasıl ki iş yerinize giren insanın yüzüne kapıyı kapatmıyorsunuz ya da içeri girdiğinde sorularına cevap verip onu müşteri olarak kazanmak için gerçek dünyadaki iletişim yollarını kullanıyorsanız, misafirperverlik yapıyorsanız sanal dünyada da bunların karşılıklarını anlayarak, yakından takip edip gerekli güncellemenin yapılmasını sağlamalısınız.

Bunun için sizinle ve ekibinizle yaptığımız haftalık toplantılarda belirlenen reklam araç gereç bütçelerinize göre, 360 derece analiz yöntemlerimizle, kullanılan testler, direkt gözlemler, ihtiyaç duyulduğunda kullanılan anketler ve elde edilen verilerin sonuçlarına göre müşteri adaylarınızın yani ilgili platformlardaki kullanıcılarınızın davranış, beklenti ve alışkanlıklarını somut ve anlamlı verilere dönüştürerek ihtiyacınız olan iyileştirmeleri yapıyoruz. Yani size iş kaybettiren, hedef kitlenizin sorun olarak gördüğü unsurları ortaya çıkarıyoruz.

İşinizi geliştirmek ve doğru dijital uyumluluk için daha fazla bilgi almak isterseniz sizi bir kahveye bekleriz.

Yorum bırak:

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dön

ADRES
Kırmızıtoprak Mah. Nilay Sk. No:11/B