fbpx
Hizmetlerimiz-Gorsel

Hizmetlerimiz

İşletmeniz için neler yapabiliriz?

a
SEO

SEO hizmetimiz ile web sitenizin arama motorlarını daha rahat taraması için kriterlere uygun hale getirilmesini ve belirlenen anahtar kelime ile organik ziyaretçi artışını sağlıyoruz. Google, Yandex gibi hizmet sağlayıcılar üzerinde organik olarak rakiplerinize göre öne çıkmanız için iyileştirmeler yapıyoruz.

a
Rekabet Metriki Ölçümü

Dijital platformlarda yaptığımız reklamların verimliliğini size sunar. Reklam vermeden önce bu incelemenin yapılması paranızın boşa harcanmamasını sağlayacaktır. Sürekli güncellenen alt yapı ve sunucular sebebiyle markanızın dijitaldeki varlığı için verimlilik güncellemelere ayak uydurabilmekle sağlanabilir. Kurumumuzdan marka yönetim danışmanlığı alan her işletmeye bu hizmetimizi ÜCRETSİZ olarak sunmaktayız.

a
Sosyal Medya Hizmetleri

Markanızı kurum kimliğinizle uyumlu, doğru sosyal medya kanallarında işletme hedeflerinize uygun olarak konumlandırır, doğru hedef kitleye doğru stratejilerle ulaşmanızı sağlayarak sizi sevilen bir marka haline getiririz.

a
Reklam Planlama ve Performance Marketing

Google ve Facebook ile yürüttüğümüz iş ortaklığımız sayesinde Google Arama Motoru Reklamcılığı (SEM), Google Görüntülü Reklam Ağı(GDN), Youtube, Gmail gibi platformlarda marka tanıtımlarını yürütmekteyiz. Bununla beraber elde edilen datanızın reklam bağımsız verimli kullanılması içinde emaling marketing hizmetimiz ile de crm data yönetiminizi sürdürmekteyiz.

a
Grafik Tasarım Hizmetleri

Geleneksel ve dijital pazarlama unsurları göz önünde bulundurularak markanızın ihtiyacı olan her türlü görsel tasarımın planlanması ve oluşturulmasında profesyonel olarak hizmet sunmaktayız.

a
Web Sitesi Tasarımı

Yoğun rekabet ortamında markaları en iyi şekilde temsil edecek kullanıcı dostu web siteleri oluşturuyoruz. Günümüz dünyasında dijitalde varlığını doğru dijital ayak izi ile sağlamayan bir işletme marka ömrünü uzatamaz. Rakiplerinizden markanızı kolayca ayıracak kalitede, müşterilerinizi size getirecek nitelikte adeta ikinci şubeniz olacak web siteleri geliştiriyoruz.

a
Yeni Nesil Pazarlama

Dijital dünyada varlığınızı sürdürmeniz ve erişilebilirliğinizi yükseltebilmek için geleneksel pazarlama ilkelerinden uzaklaşmadan yeni nesil stratejiler geliştiriyoruz. Geleceğe yönelik detaylı analizlerin ve stratejilerin sizleri en iyi yere getireceğinin bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

a
Marka Yönetim Danışmanlığı

İşletmenizin doğru kaynak yönetimi ile yeni hedefler belirlemesi ve mevcut hedeflerini gerçekleştirmesi için yanınızdayız. Sektör bazlı yeni tüketim alışkanlıkları göz önünde bulundurularak, hem real iş akışında hem de sanal iş akışında, paralel yönetim stratejileri ile müşteri deneyimi tasarımı oluşturuyoruz. Haftalık toplantılarımızda özel yol haritası stratejimizle, birebir eğitimler ile yeni nesil ticaret unsurlarını öğrenmenizi sağlıyoruz.

We make digital

Make better products make products better

Etiam hendrerit tortor blandit quam varius vitae.

Donec quis et egestas sapien in placerat nam tristique metus facilisis viverra tortor nec ligula.

Dolor sed maecenas quis faucibus justo, nibh ultricies praesent justo dolor, dignissim cursus.

Find out more

What we can do for your business

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing.

Et ullum iisque conclusionemque eam, mel ad erat vitae accumsan noluisse, nostrum accumsan movet salutandi. Fugit expetenda interesset no his, nec eloquentiam proin eu. Sea id malorum dolores sapientem, saepe.

Yeni Bir Başarı Hikayesi Yazalım Mı?


    Dön

    ADRES
    Kırmızıtoprak Mah. Nilay Sk. No:11/B