fbpx

Marka Analizi Formu

Yeni nesil işlerin hızla çoğaldığı bu dönemde başta web sitesi olmak üzere tüm dijital varlığımızı stratejik olarak yönetmek ve başarılı bir şekilde bunu sürdürmek artık çok fazla detaylı hale gelmeye başladı. Her geçen gün bu durum uzmanları ile çalışmanız gereken karmaşık bir süreç haline geldi.

  • Gerçekten nereden başlamanız gerektiğini biliyor musunuz?
  • Acaba çalıştığınız partneriniz ne kadar sizi doğru yönlendirdi? 
  • Eğer önceden bir web siteniz varsa acaba web siteniz ilk kurulum anından bugüne dijital yeniliklere ve güncellemelere optimize mi?
  • Sosyal medya entegrasyonlarınız veri aktarımını doğru sağlayabiliyor mu? 

Tüm bu sorulara ve daha fazlasına olumlu cevap vermek, verdiğiniz emeğin ve çabanın karşılığını görebilmek, veri kaybına neden olmadan organik trafik oluşturabilmek ya da sponsorlu trafiklerin verimliliklerini arttırmak için doğru dijital entegrasyonlar çok önemli. Bunu sağlayabilmek için de doğru bir şekilde dijital ayak izi bırakmalısınız. Bunun da ilk başladığı yer web siteniz olmak üzere tüm diğer dijital varlıklarınız.

Tüm aldığımız dijital aksiyonların verimliliğini arttırırken bunları da sürdürülebilir kılmak için marka analizinizi yaptırmalı ve sonuçlarına göre iyileştirmelerinizi yapmalısınız. 

Markanıza özel yapacağımız analizde işletmenizi yeni dünya normlarına uyumlarken, doğru ihtiyaç analizi ile rakiplerinizden her zaman birkaç adım önde olmanızı sağlıyoruz.

Pazarlamakolog-banner-gorsel-1

Markanızın dijital ayak izini ücretsiz olarak analiz ettirmek için 5 adımdan oluşan analiz formumuzu doldurun.

Dön

ADRES
Kırmızıtoprak Mah. Nilay Sk. No:11/B